Про нас

Наш інтернет-магазин пропонуємо Вам зробити вибір на користь вживання фіточаю з рослинної сировини, спробувати приготувати відвар або настій з пропонованих нами трав або їх суміші, а також готових дієтичних добавок у вигляді клітковини, висівок, каші на основі злакових культур.

Працюючи безпосередньо з виробниками, ми можемо гарантувати якість пропонованого товару, а також запропонувати Вам сервіс в питаннях придбання, зберігання, вживання нашої продукції.

Ми є постачальниками продукції в багато аптечні установи та фармацевтичні підприємства України. Даний сайт призначений для прямих продажів пропонованих нами товарів безпосередньо споживачам.

Переваги для Вас при купівлі в нашому інтернет-магазині:

Якість: Гарантія якості і захист від підробок - у нас Ви гарантовано купите продукцію виробника, заявленого на упаковці. Ми надамо Вам товари з найкращим терміном придатності. Ви зможете отримати в електронному вигляді або на паперовому носії сертифікат якості на замовлений товар. У разі заводського браку, або прихований дефект ми обміняємо Вам товар на аналогічний. Репутація для нас понад усе.
Безпека. Ви можете бути на 100% впевнені у виконанні нами своєю заявки. Розрахунки з нами можливі шляхом оплати на банківську карту або на поточний рахунок. Також можлива оплата післяплатою при отриманні товару.
Простота. Вам потрібно всього лише сформувати замовлення і виконати прості дії по вибору способу оплати і доставки товару. Далі рішення всіх задач ми беремо на себе.
Вигода. Купуючи у нас, Ви зможете зберегти Ваші кошти просто зареєструвавшись в своєму особистому кабінеті, а також беручи участь в акціях, сезонних покупках, використовуючи накопичувальні знижки.
Ви можете отримати детальну інформацію про наші товари, використовуючи форму зворотного зв'язку з нами на нашому сайті.

Ласкаво просимо в наш магазин.