Доставка и оплата

Доставка і оплата
Купити товари в нашому інтернет-магазині дуже просто. Для цього потрібно зробити 3 простих кроки:

1 крок - знайти і вибрати цікавлять Вас товари в потрібній кількості, покласти їх в свою корзину.

2 крок - відправити своє замовлення для підтвердження.

3 крок - оплатити підтверджений замовлення (або вказати післяплата)

 

Доставка Вашого замовлення здійснюється по всій Україні.

Мінімальної суми замовлення немає.

Ваше замовлення, вартістю від 500 гривень БЕЗКОШТОВНО доставлять на вказаний Вами склад Компанії-перевізника.

Замовлення від 50 упаковок продукції Компанія-перевізник БЕЗКОШТОВНО доставить за вказаною Вами адресою. Можливості адресної доставки обмежені тільки можливостями компаній-перевізників.

Вартість доставки інших замовлень залежить від тарифів Компаній-перевізників. Ми, зі свого боку, докладемо всіх зусиль, щоб тариф на доставку не обтяжуючи Вас.

Ви можете самі вибрати Компанію-перевізника і дізнатися адресу найближчого відділення. Ми працюємо з Компаніями:

· Делівері www.delivery-auto.com

· Ін-Тайм www.intime.ua

· Нова Пошта novaposhta.ua

· Нічний Експрес www.nexpress.com.ua

Вартість доставки Ви оплачуєте окремо компанії-перевізнику в момент отримання свого замовлення, якщо доставка для Вас не здійснюється за наш рахунок.

Після здійснення замовлення, перед тим, як його оплатити, з Вами зв'яжеться менеджер для підтвердження Вашого замовлення або Вам прийде повідомлення про підтвердження замовлення по електронній пошті. Це необхідна процедура для того, щоб ми скомплектували Ваше замовлення, перевірили його наявність, цілісність, терміни придатності. Адже при достатньому асортименті трапляються деякі відмови. Ми не хочемо підводити Вас, тому все перевіряємо на етапі замовлення.

Після підтвердження замовлення Ви можете його оплатити.

Відправлення Вашого замовлення здійснюється тільки після повної оплати або післяплатою. У разі післяплати виникають додаткові витрати на відправку грошових коштів. Ці витрати утримуються компаніями-перевізниками і складають 1-2% від суми коштів.

Для оплати сформованого Вами замовлення виберіть, будь ласка, найбільш зручний для Вас спосіб оплати:

1. Передоплата на банківську карту.

Це найбільш швидкий і зручний спосіб оплати. Ви можете оплатити Ваше замовлення, перерахувавши зазначену в ньому суму на банківську карту. Номер картки Ви побачите після оформлення замовлення. Ви можете отримати лист з реквізитами на Вашу адресу електронної пошти.

2. Передоплата на поточний рахунок.

            Оплату Вашого замовлення можна здійснити, перерахувавши необхідну суму на наш поточний рахунок в банку. Рахунок на оплату можна отримати обравши, в меню «Спосіб оплати» - «Безготівковий розрахунок» і він буде автоматично сформований.

3. Накладений платіж.

            Це найбільш дорогий, але вірний спосіб оплати для тих, хто має досвід покупки в недобросовісних інтернет-магазинах (без іронії зізнаємося, що такі є) і не хоче зайвий раз ризикувати або тих, хто звик бачити те, за що він платить гроші. Дуже розумний підхід. Ви отримуєте товар і розраховуєтесь, як в звичайному магазині, аптеці, відділі. А 1-2% надбавки це зовсім невелика плата за спокій і здорові нерви.

            Тут все просто: зробіть замовлення, отримаєте підтвердження і чекайте його доставку на вашу адресу.

            Замовлення, отримані до 13.00, відправляються в той же день, отримані після 13.00 обробляються і відправляються на наступний день.

            Замовлення, отримані у вихідні та святкові дні, відправляються в наступний за ними робочий день.

Після відправки замовлення, Ви отримаєте СМС-повідомлення на вказаний Вами номер телефону або лист на е-mail з зазначенням номера товарно-транспортної накладної, за якою відправлено Ваше замовлення. Цей необхідний для отримання вантажу у відділенні перевізника. Також за цим номером ви зможете в будь-який момент відстежити місцезнаходження і статус вашої посилки на сайті компанії-перевізника.

Для отримання замовлення Вам необхідно прибути в зазначене в заявці відділення компанії-перевізника, повідомити номер товарно-транспортної накладної її оператору і пред'явити документ, що засвідчує особу (паспорт, водійські права).

 

ПРИЄМНИХ ПОКУПОК