Доставка та оплата

Придбати товари в нашому інтернет-магазині дуже просто. Для цього потрібно зробити 3 простих кроки:

1 крок - знайти і вибрати цікаві для Вас товари в потрібній кількості, покласти їх у свій кошик.

2 крок – надіслати своє замовлення на підтвердження.

3 крок – оплатити підтверджене замовлення (або вказати накладений платіж)

Доставка вашого замовлення здійснюється по всій Україні.

Мінімальної суми замовлення немає.

Увага! Замовлення до 200 грн доставлятимуться за передоплатою або при оплаті доставки в обидві сторони за тарифами перевізника.

Ваше замовлення вартістю від 500 гривень БЕЗКОШТОВНО доставлять на вказаний Вами склад Компанії-перевізника.

Замовлення від 50 упаковок продукції Компанія-перевізник БЕЗКОШТОВНО доставить на вказану Вами адресу. Можливості адресної доставки обмежені лише можливостями компаній-перевізників.

Вартість доставки решти замовлень залежить від тарифів Компаній-перевізників. Ми, зі свого боку, намагатимемося докласти всіх зусиль, щоб тариф на доставку не обтяжив Вас.

Ви можете самі  вибрати Компанію-перевізника та дізнатися адресу найближчого відділення. Ми працюємо з Компаніями:

Вартість доставки Ви оплачуєте окремо компанії-перевізнику в момент отримання замовлення, якщо доставка для Вас не здійснюється за наш рахунок.

Після здійснення замовлення перед тим, як його сплатити, з Вами зв'яжеться менеджер для підтвердження Вашого замовлення або Вам прийде повідомлення про підтвердження замовлення електронною поштою. Це необхідна процедура для того, щоб ми скомплектували Ваше замовлення, перевірили його наявність, цілісність, термін придатності. Адже за достатнього асортименту трапляються деякі відмови. Ми не хочемо підводити Вас, тому все перевіряємо на етапі замовлення.

Після підтвердження замовлення Ви можете його сплатити.

Відправлення Вашого замовлення здійснюється тільки після повної оплати або післяплатою. У разі післяплати виникають додаткові витрати на відправлення коштів. Ці витрати утримуються компаніями-перевізниками та становлять 1-2% від суми коштів.

Для оплати сформованого Вами замовлення виберіть, будь ласка, найбільш вдалий Вам спосіб оплати:

1. Передплата на банківську картку.

Це найбільш швидкий та зручний спосіб оплати. Ви можете сплатити Ваше замовлення, перерахувавши вказану в ньому суму на банківську картку. Номер картки Ви побачите після оформлення замовлення. Ви можете отримати лист з реквізитами на Вашу електронну адресу.

2. Оплата.

Це найдорожчий, але вірний спосіб оплати для тих, хто має досвід покупки в несумлінних інтернет-магазинах (без іронії зізнаємося, що такі є) і не хоче зайвий раз ризикувати або тих, хто звик бачити те, за що він платить гроші. Дуже розумний підхід. Ви отримуєте товар та розплачуєтеся, як у звичайному магазині, аптеці, відділі. А 1-2% надбавки це зовсім невелика плата за спокій та здорові нерви.

Тут все просто: зробіть замовлення, отримайте підтвердження і чекайте на його доставку на вашу адресу.
Замовлення, отримані до 13.00, надсилаються того ж дня, отримані після 13.00 обробляються та надсилаються наступного дня.
Замовлення, отримані у вихідні та святкові дні, відправляються наступного за ними робочого дня.

Після відправлення замовлення, Ви отримаєте СМС-повідомлення на вказаний Вами номер телефону або лист на e-mail із зазначенням номера товарно-транспортної накладної, за якою надіслано Ваше замовлення. Це необхідно для отримання вантажу у відділенні перевізника. Також за цим номером ви зможете у будь-який момент відстежити місцезнаходження та статус вашої посилки на сайті компанії-перевізника.

Для отримання замовлення Вам необхідно прибути до зазначеного у заявці відділення компанії-перевізника, повідомити номер товарно-транспортної накладної її оператору та пред'явити документ, що засвідчує особу (паспорт, права водія).

ПРИЄМНИХ ПОКУПОК!