Браслет протизахитувальний "Travel Band" для дорослих та дітей від 3-х років (4820037690540G)

( 0 )
Out of stock
In stock
0,00 грн
445,00 грн
+
Shipping methods
  • Pickup from New Mail
  • New Mail Courier
  • Pickup from the store
  • Other transport services
Payment methods
  • Cash upon receipt
  • Bank transfer
  • Privat 24
  • WebMoney
Description

Акупресурний браслет Стоп Нудота Travel Band - зручний та ефективний у використанні метод боротьби з заколисуванням для дітей та дорослих та нудотою при токсикозах у вагітних!
Його достатньо одягнути на зап'ястя до початку подорожі і Ви або Ваш малюк не відчуватимете дискомфорт від заколисування!
Для запобігання заколисування необхідно надягати перед початком подорожі.
У разі застосування при токсикозі необхідно одягати вранці або при появі симптомів.
Дія браслета заснована на рефлексеторапії та клінічно доведено у дослідженнях по всьому світу. Браслет забезпечує постійну точкову дію на акупресурну, точку перикарду Р6 (Ней-Гуань), тим самим запобігаючи появі нудоти та/або усуває нудоту.
Браслет від захитування Travel Band
- Простий у використанні
- Безпечний і не викликає алергічних реакцій
- Не має побічних ефектів
- Може використовуватися багаторазово
- Матеріали браслета допускають делікатне прання


Застосування
Інструкція із застосування акупресурного браслета Travel Band
Акупресурний браслет одягається таким чином, щоб аплікатор вплинув безпосередньо на акупунктурну точку перикарду Р6 (Ней-Гуань).
Для цього необхідно зафіксувати браслет на зап'ясті таким чином:
● Розташуйте три пальці (вказівний, середній, безіменний) таким чином, щоб безіменний палець знаходився на згині зап'ястя. Важливо!
● Одягаючи браслети від заколисування дитині, необхідно прикладати руку дитини для того, щоб правильно розмістити аплікатор.
● Точка перикарду Р6 (Ней-Гуань) буде під вказівним пальцем між двома сухожиллями зап'ястя.
● Аплікатор повинен впливати безпосередньо на цю акупунктурну точку перикарду Р6 (Ней-Гуань) на зап'ясті.
Браслет починає діяти через 3-4 хвилини після вдягання. Найкращий ефект досягається при одночасному використанні акупресурного браслета на обох руках. Рекомендуємо надягати браслет до початку подорожі.
Браслети від заколисування Travel Band допоможуть полегшити самопочуття в період подорожей, запобігти нудоті та блюванню при заколисуванні в транспорті, нудоті і післяопераційному блюванні, при токсикозі, а також ті, що з'являються після процедур хіміотерапії.
Уважно прочитайте рекомендації щодо застосування! Правильне розташування браслета Travel Band на руках допоможе максимізувати протизапашний ефект!

Механізм дії
Акупресура (точковий масаж) – лікування та профілактика через тиск на певні акупунктурні точки та меридіани тіла, тн рефлексотерапія. Спирається на досвід китайської традиційної медицини - метод акупунктури.
 
Перикард Р6 (Ней Гуань) одна із них. Функції Перікард Р6 (Ней Гуань) включають рух енергії в грудях, гармонізації травлення і шлунка, регуляцію кровотоку і заспокоєння розуму. Крапка Перикарда Р6 (Ней Гуань) розташована між сухожиллями довгого долонного м'яза і променевого згинача кисті, вище променево-зап'ясткової складки на 2 пропорційні цуні. Розташування точки відповідає серединному нерву, що проходить в глибині, в цій області розподілені міжкісткова артерія долонної поверхні, зовнішній і внутрішній шкірні нерви передпліччя.
Недоліком є ​​незручність самомасажу, оскільки найкращий ефект досягається за умови одночасного натискання на точки Перікарда Р6 (Ней-Гуань) на обох руках. Відповідно дуже важко застосовувати цю методику протягом тривалого часу та неможливість використання цієї методики під час керування транспортними засобами, дітьми та особами у післяопераційний період. Для цього був придуманий, змодельований та виготовлений браслет Travel Band, для того, щоб з комфортом використовувати ефективний метод у запобіганні та усуненні наслідків заколисування.

Reviews
No reviews yet
Write a review
Name*
Email
Enter your comment*