Добавка дієтична чай фіточай «Золотой шарик®

Out of stock
In stock
0,00 грн
149,00 грн
+
Shipping methods
  • Pickup from New Mail
  • New Mail Courier
  • Pickup from the store
  • Other transport services
Payment methods
  • Cash upon receipt
  • Bank transfer
  • Privat 24
  • WebMoney
Description

(Добавка дієтична до раціону харчування)

Склад: чай зелений китайський (Thea sinensis) (лист), коріандр посівний (Coriandrum sativum) (насіння),лотос горіхоносний (Nelunbo nucifera) (листя), люффа ребриста (Luffaa cutangula) (плоди), пальма арекова (Arecaceae colpothrinax) (плоди та ворсистачастина стебла), касія гостролиста (Cassia acutifolia) (плоди).

Рекомендації щодо застосування: Фіточай «Золотойшарик®» рекомендований як додаткове джерело біологічно активних речовин (кофеїн, поліфеноли,каротиноїди, вітаміни С та А, ефірні олії та мінеральні речовини) з метою нормалізації ліпідного та вуглеводного обмінів у осіб, що контролюють масу тіла, та виведення токсичних речовин з організму; має м’які послаблюючі властивості.

Натуральна фітокомпозиція, що сприяє детоксикації організму та схудненню за рахунок зниження помірно надлишкової маси тіла, очищення кишкового тракту, печінки та жовчного міхура, крові та лімфатичної системи, зниження відкладання ліпідів на стінках судин. Біологічно-активні речовини лікарських рослин мають наступні властивості: чаю зеленого китайського - прискорюють обмінні процеси, тонізують, сприяють виведенню токсинів, коріандру посівного – покращують травлення та обмін речовин, лотосу -горіхоносного - регулюють метаболізм ліпідів, плодів люффи ребристої - є джерелом вітамінів А та С, плодів арекової пальми - мають тонізуючі та антисептичні властивості, плодів касії гостролистої - м’які послаблюючі властивості. Фіточай для схуднення із тонізуючими властивостями.

Не є лікарським засобом

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: 1 пакет чаю залити склянкою (250 мл) окропу, дати настоятись протягом 5-10 хвилин у закритій ємності; вживати дорослим по склянці (250 мл) настою фіточаю на ніч (пити теплим або охолодженим). Курс застосування становить 2-3 місяці за схемою: 10 днів прийому фіточаю, 5 днів перерва і т.д. Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання:вагітність та період лактації, індивідуальна несприйнятливість компонентів.

Форма випуску: пакети з масою нетто 3,0 г ± 7,5 % по 20 пакетів у пачках картонних

Строк придатності – 2 роки від дати виробництва.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці за температури від 5 °С до25 °С та відносній вологості повітря не більше 70 %, у недоступному для дітей місці.

Найменування виробника: ТОВ «КАМІЛА-ФАРМА», Україна

ТУ У10.8-37312085-001:2012.

Reviews
No reviews yet
Write a review
Name*
Email
Enter your comment*