Черний Дракон

Пропонуємо вам унікальний у своєму роді фіточай Чорний дракон суперспалювач жиру. Головною його перевагою є зниження небажаної ваги БЕЗ побічної проносної дії.

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Пропонуємо вам унікальний у своєму роді фіточай Чорний Дракон суперспалювач жиру. Головною його перевагою є зниження небажаної ваги БЕЗ побічної проносної дії.

Склад

Основна складова фіточаю Чорний Дракон суперспалювач жиру це напівферментований чай «Чорний Дракон» із сімейства улун. Сучасними науковими дослідженнями було доведено його безцінні властивості - протизапальну, помірну протипухлинну, антибактеріальну дію, він містить усі основні вітаміни та мікроелементи, допомагає роботі внутрішніх органів, виводить зайву рідину з організму, очищає кишечник від шлаків.Інші складові фіточа ТМ "ЧОРНИЙ ДРАКОН" перила чагарникова, порія кокосоподібна, елеутерокок колючий) також прискорюють ліпідний обмін і покращують метаболізм, борються з надлишком холестерину в організмі людини, пов'язують вільні радикали та знижують загальну кількість жиру в організмі, зокрема зменшують відкладення підшкірного жиру на лінії талії. При вживанні фіточа покращується стан шкіри (шкіра стає більш пружною) і згладжуються прояви целюліту.

Застосування

Чай не має проносного ефекту та проносної дії, завдяки чому його застосування дуже сподобається особам, робота яких пов'язана з постійною присутністю у ворк зоні, перебуванням на публіці та вимагає підвищеної концентрації уваги.

Фіточай Чорний Дракон суперспалювач жиру чудово підійде як для чоловіків, так і для жінок будь-якого віку від 18 до 65 років. Пропонуємо вам детальніше ознайомитися з асортиментом нашого магазину та особисто вибрати відповідну марку фіточаю. Допомогти в цьому готова служба підтримки, зв'язатися з якою можна, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за вказаним телефоном.

Не варто зволікати із рішенням. Клацніть кнопку «Купити» на сайті та особисто переконайтеся в цьому!