ТМ Чорний Дракон

Показати:
Сортувати за:

Добавка дієтична чай "Дракон суперспалювач жиру"

Дякуємо Вам за те, що обрали фіточай ТМ «ЧОРНИЙ ДРАКОН» – унікальний за складом і майже єдиний фіточ..

75.00 грн

ТМ Чорний Дракон

Представляємо вам унікальний в своєму роді фіточай Чорний дракон суперспалювач жиру. Головною його перевагою є зниження небажаної ваги БЕЗ побічної проносної дії.

склад

Основна складова фіточаю Чорний дракон суперспалювач жиру це напівферментований чай «Чорний дракон» з сімейства улун. Сучасними науковими дослідженнями було доведено його безцінні властивості - протизапальну, помірну протипухлинну, антибактеріальну дію, він містить всі основні вітаміни і мікроелементи, допомагає роботі внутрішніх органів, виводить зайву рідину з організму, очищає кишківник від шлаків. Інші складові фіточаю ТМ «ЧОРНИЙ ДРАКОН» (перила чагарникова, порія кокосовідная, елеутерокок колючий), також прискорюють ліпідний обмін і покращують метаболізм, борючись з надлишком холестерину в організмі людини, пов'язують вільні радикали і знижують загальну кількість жиру в організмі, зокрема зменшують відкладення підшкірного жиру на лінії талії і на стегнах. При вживанні фіточаю поліпшується стан шкіри (шкіра стає більш пружною) і згладжуються прояви целюліту.

застосування

Чай не має проносного ефекту і послаблюючої дії, завдяки чому його застосування дуже сподобається особам, робота яких пов'язана з постійною присутністю в ворк зоні, перебуванні на публіці і вимагає підвищеної концентрації уваги.


Фіточай Чорний дракон суперспалювач жиру прекрасно підійде як для чоловіків, так і для жінок будь-якого віку від 18 до 65 років. Пропонуємо вам детальніше ознайомитися з асортиментом нашого магазину і особисто вибрати відповідну марку фіточаю. Допомогти в цьому готова служба підтримки, зв'язатися з якою можна залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за вказаним телефоном.
Не варто зволікати з рішенням. Клікайте кнопку «Купити» на сайті і особисто переконаєтеся в цьому!