Капсули «Золотой Шарик»

«Золотой Шарик ПРЕМІУМ» це інноваційний продукт, який розроблений на основі новітніх досліджень проблем зайвої ваги і має комплексну дію. Прийом дієтичної добавки сприяє поступовому та здоровому схуднення.

Товари не знайдені

«Золотой Шарик ПРЕМІУМ» це інноваційний продукт, який розроблений на основі новітніх досліджень проблем зайвої ваги і має комплексну дію. Прийом дієтичної добавки сприяє поступовому та здоровому схуднення.

  • Допомагає спаленню жиру
  • Сприяє зниженню апетиту
  • Покращує обмін речовин
  • Нормалізує рівень холестерину в крові

«Золотой Шарик ПРЕМІУМ» створена з рослинних екстрактів, що виробляються у Франції. Наш продукт допомагає поступовому і м'якому схуднення, завдяки чому Ви худнете без шкоди для власного здоров'я і зможете зберегти досягнутий результат.

Діючі компоненти:

  • Svetol
  • Екстракт Худії Гордонії
  • Екстракт зеленого чаю
  • Екстракт Гарцинії Камбоджійської
  • Екстракт лопуха великого

Рекомендації щодо прийому:
Ми рекомендуємо поєднувати прийом капсул «Золотой Шарик ПРЕМІУМ» з фізичними вправами та дієтою. Дієтична добавка «Золотой Шарик ПРЕМІУМ» містить екстракт Худії Гордонії, який допоможе легше дотримуватися дієти, а SVETOL, що міститься в ній, допоможе організму в боротьбі з зайвими кілограмами.

1. Курс прийому  1 місяць за бажання курс можна повторити. Двічі на день по 1 капсулі вранці та ввечері. При необхідності можна збільшити дозування, приймаючи 2 капсули вранці та 1 після обіду.
2. Для профілактики набору ваги (відпустка, свята) по 1 капсулі вранці. Приймати за необхідності.

У складі капсул для схуднення "Золотой Шарик ПРЕМІУМ" 5 унікальних стандартизованих екстрактів. Кожен з яких сприяє зниженню ваги ми зібрали ці екстракти воєдино і досягли унікальної ефективності!

Основою для створення капсул «Золотой Шарик ПРЕМІУМ» послужили останні дослідження європейської компанії Naturex в галузі екстракції ферментів, що сприяють спалюванню жиру. Результатом багаторічної роботи став SVETOL - стандартизований екстракт декофеїнізованої зеленої кави. Дослідження довели, що кофеїн жодним чином не впливає на зниження ваги. Секрет Svetol, високий вміст хлорогенової кислоти і особливо 5-caffeoilquinic acid, яка має жироспалюючу дію. Це відбувається завдяки зниженню концентрації глюкози в крові шляхом гальмування всмоктування останньої з травного тракту, а також через гальмування інгібування печінкових ферментів (glucose-6-phosphatase), в результаті чого відбувається звільнення та розпад жирової тканини. Svetol виробляється з бобів Coffea canephora robusta P. і містить стандартизовану кількість хлорогенової та 5-caffeoilquinic кислот.

Екстракт Худії Гордонії, що міститься в серцевині південноафриканського кактуса Худія Гордонії, молекула Р57 має здатність знижувати апетит і достовірно зменшувати масу тіла за рахунок скорочення споживаних калорій. Вважається одним із найбільш безпечних та перспективних засобів для схуднення.

Екстракт зеленого чаю збільшує швидкість обмінних процесів в організмі, прискорює окислення жирів, підвищує витрати енергії. Знижує рівень холестерину, має жироспалюючий ефект, регулює рівень глюкози. Основні властивості зеленого чаю пояснюються катехинами, кофеїном, таніном і різноманітними поліфенолами, що містяться в ньому.

Екстракт Гарцинії Камбоджійської Гідроксицитрусова кислота (НСА), що міститься в плодах Гарцинії Камбоджійської  забезпечує в організмі людини потрійний біохімічний механізм фізіологічного зниження маси тіла: зменшує освіту в організмі жирних кислот і холестерину, посилює окислення.

Екстракт лопуха великого сприяє очищенню крові та лімфатичної системи, виводить надмірну рідину з організму. Збільшує швидкість обміну вуглеводів.