Спалювач жиру

Спалювач жиру

Найшвидший спосіб позбутися від зайвої ваги, це натуральний спалювач жиру. Спалювачі жиру призначені для зменшення підшкірного жиру, без шкоди для організму.

Жіросжінателі так само збагачують організм вітамінами і нормалізує роботу шлунка, тому обмін речовин природним шляхом поліпшується. Ви отримуєте заряд бадьорості.

Багато видів жироспалювачів мають проносний ефект, що надає додатковий дискомфорт, але до нашого продукту це не відноситься!

Як працює жиросжигатель?

В основі складу чаю для спалювання жиру напівферментований чай Чорний Дракон, він містить всі основні вітаміни і мікроелементи допомагає роботі внутрішніх органів, виводить зайву рідину з організму, очищає кишечник від шлаків.

Інші складові фіточаю Чорний Дракон (перила чагарникова, порія кокосовідная, елеутерокок колючий) також прискорюють ліпідний обмін і покращують метаболізм, борються з надлишком холестерину в організмі людини, пов'язують вільні радикали і знижують загальну кількість жиру в організмі, зокрема зменшують відкладення підшкірного жиру на лінії талії і на стегнах. При вживанні фіточаю поліпшується стан шкіри (шкіра стає більш пружною) і згладжуються прояви целюліту.

Для кого підходить жиросжигатель?

Спалювач жиру підходить як для жінок, так і для чоловіків. Він допоможе прибрати живіт, зайва вага, вивести шлаки і токсини з організму. Так само в ньому є всі необхідні вітаміни для вашого здоров'я.

Величезна відмінність нашого жіросжігательний чаю від інших аналогів, це відсутність проносна ефекту. Тому наш чай супер спалювач жиру підійде для зайнятих людей, яким потрібно багато часу проводити в робочій атмосфері.

Спалювач жиру для чоловіків зроблять рельєфне чудо з Вашим тілом, а заняття спортом зміцнити тіло. А для жінок, жиросжигатель приховає прояви целюліту, пом'якшить шкіру і прибере зайву вагу, і Ваша фігура перетвориться.

Показати:
Сортувати за:

Добавка дієтична чай "Дракон суперспалювач жиру"

Дякуємо Вам за те, що обрали фіточай ТМ «ЧОРНИЙ ДРАКОН» – унікальний за складом і майже єдиний фіточ..

67.00 грн